M Ą D R Z Y - NIE USTĘPUJCIE - G Ł U P I M . . . ! ! !

ostatnia aktualizacja 
INFO : krzyskow.pl tel. 695 747 999

REGULAMIN 2007


PLENER JEDWABNO 2006


PROTOKÓŁ
z obrad jury Międzynarodowego konkursu na rysunek "JAKA BEDE...2006" w Jedwabnie

Jury w składzie
1. Mirosław Krzyśków - przewodniczący
2. Daniel Strzelczyk - sekretarz
3. Krzysztof Toboła - członek
4. Andrzej Małecki - członek
5. Tomasz Wołoszyn - członek
6. Anna Sarnowska - członek
Przyznało następujące nagrody:

W kategorii satyra
Sławomir Łuczyński , Polska - I nagroda

Bretislav Kovarik,Czechy - II nagroda

Ehsan Ganji, Iran - III nagroda

W kategorii rysunek:
Serik Kulmeshkenov, USA - I nagroda

Andrea Bersami, Włochy - II nagroda

Anna Sokolska, Polska - III nagroda

Józef Bendziecha, Polska - III nagroda


Sławomir Łuczyński ,Polska - nagroda specjalna imienia Andrzeja Gasperowicza za:
najsprośniejszy rysunek

Dilma Nikolova, Bulgaria- nagroda specjalna Dyrektora GOK im. Jreny Danowskiej - Stępień "Kobieta o kobiecie"

Zbugniew Jacykowski ,Polska- nagroda specjalna Galerii Satyry "U Artystów" Indywidualna wystawa prac na otwarcie "Jaka bede...2007"

Przedstawiciele jury Andrzej Małecki oraz Krzysztof Toboła głosowali przez Internet
.
-------------------------------------------------------------------------
W trakcie imprezy rozegrano I Otwarte Mistrzostwa Polski Satyryków w Bilardzie - zwyciężył - Jarosław Hnidziejko - Polska

Otrzymalismy prace nastepujacych autorow: - So far we have drawings from:
R
- Rysunek - Carton S-Satyra
jest 158 uczestników
It is 158 participants


Mirosław
Krzyśków

Polska
S

Dragana
Kupresanin
Serbia
S

i Czarnogóra

Anatoly
Lerner
Niemcy
S

Vladimir
Romanov
Izrael
S

Ahmet Umit
Akkoca
Turcja
S

Faruk Belevi
Turcja
S

Piotr
Chrostowski
Polska
S

Lubomir
Dostal
Czechy
S


Serik
Kulmeshkenov
U S A
R

Nedeljko Deretic Nedia
Serbia S
i Czarnogóra

Makhmudjon
Eshonkulov
Uzbekistan
S

Cedomil
Miskovic
Chorwacja
S

Ariel
Ostrowski
Polska
S

Zbigniew
Piszczako
Polska
S

Louis Pol
Australia
S

Aleksy
Kustovsky
Ukraina
S


Tomasz
Wołoszyn

Polska
S

Baris Tevfik
Turcja
S

Bojan Persic
S

Erico Junqueira
Ayres
Brazylia
S

Nickolaj
Kapusta
Ukraina
S

Jurij
Kosobukin
Ukraina
S

Bretislav
Kovarik
Czechy
S

Svetlana
Krstic Ceca
Serbia
S

i Czarnogóra


Jiri Mikulecki
Czechy
S

Mileta
Miloradovic
Serbia
S

i Czarnogóra

Dragan Milunović
Serbia
S

i Czarnogóra

Stamenkovic
Srdjan - Srle
Serbia
S

i Czarnogóra

Oiwa
Stevović
Serbia
S

i Czarnogóra

Vladimir
Stevović
Serbia
S

i Czarnogóra

Burhanettin
Ardagil
Turcja
S

Askin
Ayrancioglu
Turcja
S

 



strona organizatora



SPONSORZY KONKURSU

URZĄD GMINY JEDWABNO